Besøk våre lagsider

Komplett app for medlem, foresatt, trener/lagleder og klubb

Påmelding til aktiviteter, kommunikasjon, medlemsbetaling, medlemskort, sponsortilbud og mye mer!

LAST NED GRATIS:
09.11 14:00 Sakkestad (kunst) H  
Haugar A-Lag - Vats 94/Skjoldar -  
05.11 19:00 Åsebøen Kunstgress B  
Kopervik B-Lag Herrer - Haugar A-Lag -  
01.11 19:00 Sakkestad (kunst) H  
Haugar A-Lag - Avaldsnes #1 -  
28.10 19:00 Djervbanen B  
Djerv 1919 - Haugar A-Lag -  
18.10 19:00 Sakkestad (kunst) H  
Haugar A-Lag - Etne IL #1 1 - 0  
09.11 14:00 Sakkestad (kunst) H  
Haugar A-Lag - Vats 94/Skjoldar -  
05.11 19:00 Åsebøen Kunstgress B  
Kopervik B-Lag Herrer - Haugar A-Lag -  
01.11 19:00 Sakkestad (kunst) H  
Haugar A-Lag - Avaldsnes #1 -  
28.10 19:00 Djervbanen B  
Djerv 1919 - Haugar A-Lag -  
18.10 19:00 Sakkestad (kunst) H  
Haugar A-Lag - Etne IL #1 1 - 0  
14.10 19:00 SR-Bank stadion Ølen B  
Ølen - Haugar A-Lag 2 - 9  
03.10 19:00 Gymnasbane 7 B  
Hemmingstad - Haugar A-Lag 0 - 1  
27.09 19:00 Sakkestad (kunst) H  
Haugar A-Lag - SK Vedavåg Karmøy #1 2 - 2  
19.09 19:00 Nord Nye Kunstgress B  
Nord #1 - Haugar A-Lag 1 - 2  
13.09 19:00 Sakkestad (kunst) H  
Haugar A-Lag - Rubbestadnes 5 divisjon 1 - 1  
03.09 19:00 Sauda stadion B  
Sauda - Haugar A-Lag 0 - 4  
30.08 19:00 Sakkestad (kunst) H  
Haugar A-Lag - Skudenes UIL #1 2 - 1  
30.08 19:00 Sakkestad Kunstgress H  
Haugar A-Lag - SUIL -  
26.08 19:00 Frakkagjerd gress B  
Stegaberg IL Herrer - Haugar A-Lag 0 - 2  
16.08 19:00 Vats stadion B  
Vats 94/Skjoldar - Haugar A-Lag 2 - 0  
05.07 19:00 Sakkestad (kunst) H  
Haugar A-Lag - Kopervik B-Lag Herrer -  
27.06 19:00 Avaldsnes B  
Avaldsnes #1 - Haugar A-Lag 3 - 1  
17.06 20:00 Sakkestad (kunst) H  
Haugar A-Lag - Djerv 1919 #1 1 - 4  
11.06 19:00 Etne Stadion B  
Etne IL #1 - Haugar A-Lag 3 - 0  
07.06 19:00 Sakkestad (kunst) H  
Haugar A-Lag - Ølen 2 - 1  
31.05 19:00 Sakkestad (kunst) H  
Haugar A-Lag - Hemmingstad 5 - 2  
16.05 19:00 Storhall Karmøy B  
SK Vedavåg Karmøy #1 - Haugar A-Lag 1 - 2  
10.05 19:00 Sakkestad (kunst) H  
Haugar A-Lag - Nord #1 3 - 0  
06.05 19:00 Rubbestadneset kunstgras B  
Rubbestadneset - Haugar A-Lag 0 - 2  
26.04 19:00 Sakkestad H  
Haugar A-Lag - Sauda 5 - 1  
08.04 20:00 Skudenes Kunstgress B  
Skudenes UIL #1 - Haugar A-Lag 0 - 4  
05.04 19:00 Sakkestad (kunst) H  
Haugar A-Lag - Stegaberg IL Herrer 1 - 0  
23.03 15:30 Sakkestad (kunst) H  
Haugar A-Lag - Østsiden Askøy 6 - 1  
14.03 20:00 Sakkestad (kunst) H  
Haugar A-Lag - Skjold IL #1 2 - 3  
22.02 18:30 Prestegardskogen B  
Trott IL Trott 2 - Haugar A-Lag 2 - 6  
14.02 20:00 Sakkestad (kunst) H  
Haugar A-Lag - FKH G19 2 - 5  
07.02 19:00 Åsebøen Kunstgress B  
Kopervik A-Lag Herrer - Haugar A-Lag 6 - 2  
31.01 20:00 Avaldsnes H  
Haugar A-Lag - Avaldsnes #1 6 - 2  
23.01 19:00 Sakkestad (kunst) H  
Haugar A-Lag - Djerv 1919 #1 6 - 0  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
Adrian T 21 9 1
Alan Regy R 33 16
Alexander Kvalevaag S 34 17 8
Andreas R M 27 19 7
Anel H 24 19 15
Einar Ask G 19 11 1
Espen E 28 1
Futsum M 26 20 2
Henning Andre N 25 18
Johan Veland Kjellesvik 22 1
Kai Kornbrekk U 29 8
Kent Michael B 36 19
Kristian L 26 4
Leif Kristian T 27 9 1
Magnar I 22 5 1
Mats R 27 1
Muhamed H 24 14
Nils Olav H 23 6
Rachan Gem M 19 14
Rune L 37 11 5
Rune S 38 15
Sindre M 32 5
Steffen D 24 1
Vetle B 24 20 1
Øystein N 19 12 1
Øyvind Erlbeck S 34 2
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift