Besøk våre lagsider

Komplett app for medlem, foresatt, trener/lagleder og klubb

Påmelding til aktiviteter, kommunikasjon, medlemsbetaling, medlemskort, sponsortilbud og mye mer!

LAST NED GRATIS:
20.10 18:30 Vardhall A B  
Haugar #1 - Haugar Gutter 10 år 1 - 3  
20.10 17:00 Vardhall B B  
Suldal 1 - Haugar Gutter 10 år 2 - 2  
20.10 15:30 Vardhall B B  
Skjold IL #2 - Haugar Gutter 10 år 1 - 4  
01.10 18:00 Alfabanen H  
Haugar Gutter 10 år - Skjold IL #2 8 - 4  
24.09 17:00 Sakkestad (kunst) B  
Haugar #3 - Haugar Gutter 10 år 5 - 13  
20.10 18:30 Vardhall A B  
Haugar #1 - Haugar Gutter 10 år 1 - 3  
20.10 17:00 Vardhall B B  
Suldal 1 - Haugar Gutter 10 år 2 - 2  
20.10 15:30 Vardhall B B  
Skjold IL #2 - Haugar Gutter 10 år 1 - 4  
01.10 18:00 Alfabanen H  
Haugar Gutter 10 år - Skjold IL #2 8 - 4  
24.09 17:00 Sakkestad (kunst) B  
Haugar #3 - Haugar Gutter 10 år 5 - 13  
21.09 16:00 Nord Gress A B  
Nord G-2009-2 - Haugar Gutter 10 år 1 - 2  
21.09 15:00 Nord Gress A H  
Haugar Gutter 10 år - Sauda IL #1 1 - 3  
21.09 14:00 Nord Gress D B  
Sveio IL #1 - Haugar Gutter 10 år 0 - 8  
17.09 17:00 Stegaberg Kunst bak steinsvik arena B  
Stegaberg IL #3 - Haugar Gutter 10 år 4 - 4  
12.09 16:30 Sakkestad H  
Haugar Gutter 10 år - Vard Haugesund #2 4 - 7  
07.09 13:00 H  
Haugar Gutter 10 år - Kolnes IL G 2009-1 -  
07.09 11:00 Knerten Gras B  
Kolnes - Haugar Gutter 10 år 4 - 0  
07.09 09:30 Grass Krystall B  
Stegaberg MG10-2 - Haugar Gutter 10 år 4 - 2  
07.09 08:30 DUO-B1Knustgress B  
Djerv 1919 #5 - Haugar Gutter 10 år 1 - 1  
04.09 18:00 Åkra løkke Øst B  
Åkra - Haugar Gutter 10 år 2 - 12  
29.08 16:55 Sakkestad kunst H  
Haugar Gutter 10 år - Kopervik 4 - 3  
19.08 18:00 Gym 2A B  
Djerv 1919 #7 - Haugar Gutter 10 år 4 - 13  
16.06 10:40 Etnecup gress 09 B  
Stegaberg IL #1 - Haugar Gutter 10 år 1 - 4  
15.06 16:00 Etnecup gress 11 B  
Jada Gull - Haugar Gutter 10 år 2 - 3  
15.06 14:00 Etnecup gress 11 B  
Falkeid #1 - Haugar Gutter 10 år 4 - 0  
15.06 10:00 Etnecup gress 10 B  
Kopervik Gutter 2009 (3) - Haugar Gutter 10 år 5 - 4  
14.06 17:00 Etnecup gress 05 B  
SK Vedavåg Karmøy #1 - Haugar Gutter 10 år 2 - 5  
12.06 18:00 Grinde Kunstgras B-2 B  
Skjold IL #2 - Haugar Gutter 10 år 5 - 3  
05.06 17:00 Alfabanen/Saltveit skole H  
Haugar Gutter 10 år - Haugar #3 10 - 5  
28.05 17:00 Alfabanen/Saltveit skole H  
Haugar Gutter 10 år - Stegaberg 3 5 - 5  
26.05 12:30 Sveiocup kunst D B  
Vard MG11 2 - Haugar Gutter 10 år 7 - 0  
26.05 10:30 Sveiocup kunst D B  
Vard 1 - Haugar Gutter 10 år 3 - 0  
26.05 09:00 Sveiocup kunst D B  
Sveio 1 - Haugar Gutter 10 år 0 - 5  
21.05 18:00 Vardhallen B  
Vard 2 - Haugar Gutter 10 år 12 - 8  
16.05 17:00 Haugarhallen H  
Haugar Gutter 10 år - Åkra 4 4 - 8  
08.05 18:00 Åsebøen B  
Kopervik 1 - Haugar Gutter 10 år 4 - 7  
02.05 17:00 Haugarhallen B  
Djerv 1919 #7 - Haugar Gutter 10 år 8 - 8  
09.03 16:00 Vea storhall 4 B  
Torvastad - Haugar Gutter 10 år 1 - 5  
09.03 15:00 Vea storhall 4 B  
Nord G-2009-3 - Haugar Gutter 10 år 1 - 6  
09.03 13:40 Vea storhall 4 B  
Åkra 1 - Haugar Gutter 10 år 2 - 4  
20.02 18:10 Grinde Kunstgras A-1 B  
Skjold IL 1 - Haugar Gutter 10 år 7 - 4  
16.02 09:45 Vardhallen B  
Vard Haugesund #1 - Haugar Gutter 10 år 3 - 4  
02.02 14:35 Haugarhallen H  
Haugar Gutter 10 år - Haugar #6 8 - 3  
02.02 13:45 Haugarhallen H  
Haugar Gutter 10 år - Haugar #2 4 - 4  
02.02 12:30 Haugarhallen H  
Haugar Gutter 10 år - Nord G-2009-2 2 - 1  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
Andreas Ramsay R 10 2 1
Bjørnar Fingann T 10 36 6
Casper P 10 5 2
Casper W 10 5 8
Christoffer Førland S 10 2
Elias Sørhus K 10 36 42
Elmahboob H 10 34 1
Emil B 10 39 10
Erik Gilje G 10 3
Frans Andre H 10 3
Harald J 10 36 31
Jan Adnan A 10 34 10
Jonathan M 10 6 1
Leon Andre S 10 4
Magne E 10 3
Martin Staknes V 10 4 2
Mikael N 10 38 18
Oliver D 10 3 4
Oliver H 10 3
Oliver Ravnås T 10 35 25
Olivier Kristoffer C 10 1
Sander Ullensvang 10 36 22
Sander Ljosnes J 10 1
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift