Besøk våre lagsider

Komplett app for medlem, foresatt, trener/lagleder og klubb

Påmelding til aktiviteter, kommunikasjon, medlemsbetaling, medlemskort, sponsortilbud og mye mer!

LAST NED GRATIS:
20.08 18:30 Tysværvåg gras B
Falkeid #1 - Falkeid J15-1 -
21.08 19:00 Fitjar kunstgress B
Åsane - Haugar Jenter 15 år -
27.08 17:30 Gymnasbane 7 H
Haugar Jenter 15 år - Kopervik Jenter 2004 (1) -
01.09 17:00 Hovedbane 2 kunstgress B
Sandnes Ulf - Haugar Jenter 15 år -
08.09 15:00 Sakkestad (kunst) B
Vidar - Haugar Jenter 15 år -
25.07 09:30 Dana cup sluttspill 1/16 - 16 Hl B  
Skedsmo - Haugar Jenter 15 år 3 - 2  
24.07 18:50 Dana cup gruppespill - 28 Hjørring B  
Tønsberg FK - Haugar Jenter 15 år 0 - 10  
24.07 11:20 Dana cup gruppespill - 12 Hl B  
Fortuna FF - Haugar Jenter 15 år 1 - 0  
23.07 13:10 Dana cup gruppespill - 36 Højene B  
Olsvik-Kjøkkelvik IL - Haugar Jenter 15 år 0 - 1  
16.06 15:00 Vardeneset kunstgress B  
Vardeneset - Haugar Jenter 15 år 3 - 3  
20.10 15:00 Sakkestad (kunst) H  
Haugar Jenter 15 år - Bogafjell -  
01.10 18:00 Åkra kunstgress B  
Åkra IL #1 - Haugar Jenter 15 år -  
26.09 18:30 Tysværvåg Kunstgress B  
Falkeid #1 - Haugar Jenter 15 år -  
22.09 15:00 Sakkestad (kunst) H  
Haugar Jenter 15 år - Bjerkreim -  
15.09 16:00 Jørpeland kunstgress B  
Staal Jørpeland - Haugar Jenter 15 år -  
08.09 15:00 Sakkestad (kunst) B  
Vidar - Haugar Jenter 15 år -  
01.09 17:00 Hovedbane 2 kunstgress B  
Sandnes Ulf - Haugar Jenter 15 år -  
27.08 17:30 Gymnasbane 7 H  
Haugar Jenter 15 år - Kopervik Jenter 2004 (1) -  
21.08 19:00 Fitjar kunstgress B  
Åsane - Haugar Jenter 15 år -  
20.08 18:30 Tysværvåg gras B  
Falkeid #1 - Falkeid J15-1 -  
25.07 09:30 Dana cup sluttspill 1/16 - 16 Hl B  
Skedsmo - Haugar Jenter 15 år 3 - 2  
24.07 18:50 Dana cup gruppespill - 28 Hjørring B  
Tønsberg FK - Haugar Jenter 15 år 0 - 10  
24.07 11:20 Dana cup gruppespill - 12 Hl B  
Fortuna FF - Haugar Jenter 15 år 1 - 0  
23.07 13:10 Dana cup gruppespill - 36 Højene B  
Olsvik-Kjøkkelvik IL - Haugar Jenter 15 år 0 - 1  
16.06 15:00 Vardeneset kunstgress B  
Vardeneset - Haugar Jenter 15 år 3 - 3  
15.06 13:00 Sakkestad (kunst) H  
Haugar Jenter 15 år - Sandnes Ulf 0 - 3  
09.06 15:00 Sakkestad (kunst) H  
Haugar Jenter 15 år - Eiger 3 - 2  
26.05 15:00 Lassa kunstgress B  
Vidar - Haugar Jenter 15 år 1 - 1  
25.05 13:00 Vikeså kunstgress B  
Bjerkreim - Haugar Jenter 15 år 1 - 0  
23.05 19:30 Sletten kunstgress (Adidas cup) B  
Sandnes Ulf - Haugar Jenter 15 år 2 - 2  
19.05 16:00 Sakkestad (kunst) H  
Haugar Jenter 15 år - Staal Jørpeland 0 - 2  
12.05 15:00 Iglemyr kunstgress B  
Austrått - Hana - Haugar Jenter 15 år 0 - 1  
01.05 13:00 Jørpeland stadion (Adidas cup) B  
Staal Jørpeland - Haugar Jenter 15 år 3 - 1  
29.04 19:00 Sletten kunstgress (Adidas cup) B  
Vidar - Haugar Jenter 15 år 1 - 2  
07.04 15:00 Knudamyra kunstgress B  
Forus og Gausel - Haugar Jenter 15 år 1 - 3  
31.03 15:00 Sakkestad (kunst) H  
Haugar Jenter 15 år - Bogafjell 3 - 0  
30.03 13:00 Sakkestad (kunst) H  
Haugar Jenter 15 år - Klepp 6 - 1  
24.03 10:00 Gymnasbane 5 H  
Haugar Jenter 15 år - Åkra IL #1 2 - 1  
23.03 09:00 Gymnasbane 6 B  
Haugar #2 - Haugar Jenter 15 år 1 - 4  
21.03 19:00 Gymnasbane 7 H  
Haugar Jenter 15 år - Åkra IL #1 1 - 0  
08.03 18:30 Sakkestad (kunst) H  
Haugar Jenter 15 år - Sveio IL #1 11 - 0  
22.02 18:00 Våge idrettsplass, Finnås B  
Bremnes IL #1 - Haugar Jenter 15 år 1 - 4  
12.02 20:00 Djervbanen H  
Haugar Jenter 15 år - Djerv 1919 #1 3 - 0  
22.01 17:00 Sakkestad (kunst) H  
Haugar Jenter 15 år - Falkeid #1 6 - 2  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
Amalie Svendsen 15 24 2
Anna F 15 9 6
Celine Birkeland 15 23 6
Charlotte J 15 5
Dominika N 15 5
Elise E 15 3
Emma Skiftun 15 16 1
Erika Linga-Sørensen 15 18 5
Fride Jacobsen Vikse 15 21 4
Gerd Helene Gjerde H 14 1
Hannah Trå Troland 15 18 1
Ida Marie Knudsen K 15 6 3
Ingrid Johanna Gismarvik 15 18 2
Ingvild Alne 15 14
Julie E 15 6
Kaja Gjerde Hoem 13 20 3
Katrina Keeble Gloppen 15 5
Kiana Steensnes W 15 6 1
Kristina Hauge Gundegjerde 15 21 2
Marianne Helgesen 15 18 8
Marie Sofie B 15 8 3
Marion Mannes Haugland 15 22 8
Marte Lund Stray 15 1
Marthe Gjerde H 15 4 4
Nora S 15 3
Sandra Strand Olsen 15 16 1
Tora K 15 2
Ulrikke Eliassen 15 20 2
Veslemøy Simonsen-Lie 14 6 3
Victoria G 15 3 2
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift